Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co teď dělá???

9. 6. 2007

PLNÍ SE JÍ SNY!!  

Její nová deska:

Anetě vyšla nová deska v pondělí 21.května.Připravovali jí asi 2 měsíce má z ní dobrej pocit! Nejradši má z nového alba písničku JINÝ SEN! Většinu textů si psala sama!!! Chtěla aby byla (ta deska) co nejvíce autorská! A co se týče hudby,jsou to převážně taky její nápady!

Kde
jí můžete vidět:

Čekají jí asi 4 festivaly v České republice a na Slovensku! Když vyrazíte jako ona na Rock For People tak jí tam taky uvidíte!!

POZOR!

Už za pár dní 19.června 2007 vystoupí Aneta na koncertě v rámci křtu své nové desky Dotyk v pražském klubu AKROPOLIS. Přijďtě ji podpořit!! Více na:    http://langerovaaneta.cz/!

Kavárna POTMĚ+Světluška

6. června se Aneta zúčastnila slavnostního otevření kavárny POTMĚ na Ovocném trhu (za Stavovským divadlem). Otevřeno bude od 6. do 13. června denně od nevidim do nevidim (10:00 - 22:00 hod.)

Cílem projektu Kavárna POTMĚ je přiblížit vidícím lidem život nevidomých opravdovým prožitkem. Každý z nás si tak na vlastní kůži vyzkouší, že naučit se žít ve tmě je opravdu těžké, ale ne nemožné,“ říká Martina Kaderková, ředitelka Nadačního fondu Českého rozhlasu
a dodává: „Je to umění, které vám v Kavárně POTMĚ ukáže 12 nevidících mladých lidí, kteří v ní obsluhují. Jsou skvěle sehraný tým a návštěvníci kavárny jsou překvapeni tím, s jakou lehkostí se ve tmě orientují. Jsou důkazem, že ztrátou zraku život nekončí. Mají nám co nabídnout a vzájemné „setkávání se“ v Kavárně POTMĚ nás může jenom obohatit.“

Projekt je inspirován v zahraničí, avšak systém, jak Kavárna POTMĚ funguje, je zcela původní a vznikl v České republice. Například v Paříži vás obslouží nevidomí, ale příprava pokrmů a nápojů se děje v osvětlené místnosti vidícími. Jinde (v Hamburgu, Vídni nebo v Berlíně) nevidomí kávu připravují samostatné, ale je to káva rozpustná a návštěvník si pro ni musí dojít k baru.

"My se snažíme nevidomé do provozu kavárny zapojit co nejvíce. Postarají se o vás od začátku až do konce. Už při vstupu vás přivítá nevidomá hosteska, která má perfektní přehled o obsazenosti stolu. Ke stolu vás na její pokyn odvede nevidomý průvodce. Uvnitř se nevidomí číšníci, kteří vás obsluhují, pohybují pomocí speciálních vodících linií a kávu připravují samostatně na profesionálních strojích na přípravu espressa. Jediní vidící pracovníci jsou zásobovači, dobrovolníci v prodejním stánku
a koordinátor projektu," dodává Martina Kaderková.

Zážitek potmě, káva a hrníček na památku přijde na 70 Kč. Každý další nápoj stojí 30 Kč. Výtěžek
z Kavárny POTMĚ je určen do sbírky Světluška na pomoc nevidomým.
 
Hlavními partnery projektu jsou společnost SKANSKA, která kavárnu instaluje a zapůjčí propojitelné buňky, a společnost ILLY, která kavárnu vybaví kávovary a potřebnými surovinami. Generálním partnerem je společnost AXA.

„Podporu projektu Světluška považujeme v rámci naší charitativní činnosti za velice důležitou a jsme rádi, že můžeme prostřednictvím tohoto projektu podpořit tento ojedinělý počin, který umožní návštěvníkům kavárny vyzkoušet si, jak se žije ve světě nevidomých,“ říká ředitel PR a komunikace skupiny AXA Marek Zeman

Čím že chtěla být když byla malá?? Chtěla si otevřít vlastní květinářství!! A co to je úplně to samý jako zpěvačka!! :-)

        

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář